Drzwi DANA - Menu - Góra Przejdz do strony https://www.drzwidana.pl - Oferta obiektowa drzwi DANA Przejdz do strony http://www.dan-pol.com.pl/ - Oferta drzwi DANA
Drzwi DANA

Drzwi medyczne DANA do obiektów szpitalnych i przychodni

Oferowane drzwi marki DANA dla obiektów służby zdrowia (tzw. drzwi medyczne), pokryte są laminatem o zróżnicowanej grubości HPL 0,8mm, HPL 1,0mm lub HPL 2,0 mm , w zależności od zaistniałej potrzeby. Drzwi medyczne dostarczane z ościeżnicami drewnianymi o takiej samej powierzchni lub ościeżnicami stalowymi, ocynkowanymi i lakierowanymi proszkowo lub też z ościeżnicami ze stali nierdzewnej lub aluminium. Wymienione powierzchnie skrzydeł i ościeżnic gwarantują bezproblemowe stosowanie odpowiednich środków chemicznych, służących do utrzymania drzwi w wymaganej przepisami sanitarnymi czystości.

Szczególnie polecaną konstrukcją drzwiową dla tego typu budownictwa są drzwi w 4 klasie wytrzymałości mechanicznej.

Oferta drzwi DANA, do szpitali i przychodni, znalazła w ostatnich latach uznanie wielu inwestorów z sektora medycznego, potwierdzając atrakcyjność techniczną i cenową oferty na rynku polskim.

Przeznaczenie:

  • gabinety, sale chorych, pomieszczenia socjalno-szpitaliowe
  • łazienki, łaźnie, SPA
  • baseny
  • sale operacyjne
  • pomieszczenia RTG

Stosownie do miejsca instalacji drzwi, wymagań technicznych i higienicznych oferujemy drzwi w powierzchniach fornirowanych,
laminowanych i lakierowanych lakierami kryjącymi.

Zobacz dalsze działy naszej oferty:Drzwi do hoteli, Drzwi do biura

Na szczególną uwagę w drzwiach szpitalnych zasługuje dobór właściwego wykończenia krawędzi skrzydła, które najbardziej narażone jest na ewentualne uszkodzenia mechaniczne. W tym zakresie proponujemy kilka rozwiązań, które zabezpieczą nasze drzwi:

Produktem szczególnie polecanym wsród drzwi medycznych do Szpitali jest skrzydło Euroba RP o izolacyjności akustycznej Rw=35dB z przylgą wzmocnioną ABS 2,0 mm lub przylgą wykonaną z odlewu żywicy z ościeżnicą stalową obejmującą regulowaną.